Znáte elektrickou pečící mísu REMOSKA®?

Elektrická pečící mísa REMOSKA® byla generaci našich maminek a babiček velmi dobře známá. Začala se vyrábět někdy kolem roku 1957 a brzy si našla velkou oblibu v českých domácnostech pro svoji univerzálnost, dlouhou životnost a nenáročnou obsluhu a údržbu. Teď se její éra opět vrací a mnozí jí dokonce dávají přednost před klasickou troubou. A z jakého důvodu?

Umí prostě všechno a navíc ušetříte … peníze, elektrickou energii a váš čas! A kynuté buchty jsou z ní skutečně vynikající!

Uvaříte nebo upečete s ní cokoliv a kdekoliv. Připravená jídla zůstávají šťavnatá, vláčná, voňavá, dobře propečená a nevysoušejí se dlouhým pečením, jako v klasické troubě, protože víko zůstává uzavřené a přebytečná pára je odváděna dvěma ventily ve víku. Ztráty biologických parametrů jsou minimální. S kvalitní povrchovou teflonovou úpravou pokrmy nepřipálíte a přitom nemusíme použít tolik tuku.

REMOSKA® je zkrátka ideální nejmenší mobilní elektrická trouba. Více na www.remoska.cz

Od ledna bude na Drozdi.cz probíhat soutěž, ve které budete moct remosku dokonce vyhrát.


 

Další příspěvky
Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv. Další informace
x